Vystajluj si skříňku

27. září 2012 v 10:24 | Funny Girl |  Mix

Ahojky, hodně z nás má ve škole skřínky na zámek, na naší škole jsou ze světlého dřeva, z takového z toho co se vyrábí z pilin. No...abych pravdu řekla nejsou na pohled moc zajímavé... :-) Tak se zkus řídit těmihle body a určitě bude vypadat hned líp!

  1. Rozhodně si zevnitř skříňky nalep nějaký nenápadný,ale přehledný rozvrh hodin. Ten se vždycky hodí a když si nebudeš vědět rady,stačí juknout do skříňky Usmívající se
  2. Pokud máš kluka a nejste na stejné škole a chybí Ti,tak si nalep na dvířka jeho fotku. Nebo třeba i společnou :* Doporučuju vyrobit nějaký hezký papírový,nebo látkový či korálkový rámeček. Pokud by jsi tam chtěla mít jen svého miláčka,tak můžeš vyrobit i pár papírových srdíček.
  3. Dej si tam plakát svého oblíbence. Například moje kámoška tam má nalepenej plakát Beyoncé. K tomu si vyrobila i nápis z písmenek popatlanejma takovejma těma flitrama v tubičce(vypadá to jako třpytivej gel…)
  4. Nalep si tam fotku svého domácího mazlíčka. (Pokud ale tvůj mazlíček už umřel,a ty si tam vylepíš jeho fotku,dej si pozor,aby si se ve škole nerozbrečela…)
  5. Já mám v jednom rohu takový malý nápis s mojím mottem (Když Ti někdo život ničí,usměj se a vem ho tyčí). Když třebas dostaneš nějakou špatnou známku,nebo je ti smutno,tak si přečti svoje motto,a to tě náramně povzbudí(viz moje zkušenosti…)
  6. Jestli máš ve skříňce trochu víc místa,tak si nakup šanony a dej si je tam. Můžeš si je rozdělit podle předmětů a mít v nich učebnice. Stačí přes přestávku dojít do skříňky a vytáhnout si pomůcky(chceš mít přece lehčí baťoh Mrkající)
  7. Vždycky papíry a ostatní výzdobu upevňuj lepící páskou nebo ještě lepší je například Uhu Patafix(je to taková bílá hmota podobná žvejce.Navííc netrhá papíry ani omítku… Mrkající)
Doufám,že ti můj návod pomohl,a až příště otevřeš skříňku,tak všichni budou valit úžasem bulvy. Pokud se ti tento Blog líbí, šiř ho dál,budu jen ráda S vyplazeným jazykem
Funny girl
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marlene Marlene | Web | 28. září 2012 v 8:40 | Reagovat

Ještě by to chtělo školní skřínku a bylo by to dokonalé :-D

Co se týče tvého komentáře..dovolím si nesouhlasit. Věř mi, že lidé nemají potěšení v tom, sami si shazovat sebevědomí. Není to v tom, že bych byla krásná ale sama sobě se snažila nalhat opak. Takhle se věci bohužel mají...

2 Nelly Nelly | 28. září 2012 v 9:13 | Reagovat

[1]: Promiň ale tvůj komentář jsem nepochopila, mě se článek moc líbí...

3 Funnygirl Funnygirl | Web | 28. září 2012 v 9:19 | Reagovat

Já si nemyslím, že by sis něco snažila nalhat, myslela jsem to tak abys sis více věřila...Řekni si třeba každý den před zrcadlem že si nádherná. Nevím jak to funguje u tebe ale mně to celkem zabírá...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama